UNC nakladač HT, SUNWARD

Keďže máme bohaté skúsenosti s predchádzajúceho obdobia so šmykom riadenými nakladačmi Bobcat resp. s UNC (univerzálny nakladač čelný), bolo našou snahou nájsť vhodný produkt pre slovenského zákazníka, ktorý spĺňa našu základnú filozofiu a to ponúknuť zákazníkovi kvalitný produkt za prijateľnú cenu s pružným záručným i pozáručným servisom a starostlivosťou.

Takéto produkty sú SSL (skid steer loaders) nakladače rady HT ® a to modely s užitočnou nosnosťou od 350 kg do 840 kg a nakladače SUNWARD s nosnosťou 725 a 950kg. Základným predpokladom garancie kvality týchto produktov je použitie hydraulického systému REXROTH a SAUER DANFOSS - popredných výrobcov vysoko kvalitných hydraulických komponentov a celkov. V ďalšom rade je to použitie originálnym japonských motorov KUBOTA, YANMAR alebo voliteľnej alternatívy iných pohonných jednotiek.

UNC nakladač Sunward SWL2810

UNC nakladač Sunward SWL2810
Nakladač značky SUNWARD rozširuje našu ponuku o vysoko kvalitný moderný stroj sériovo vybavený ovládaním Joystickmi a systémom LUDV - plynulá regulácia výkonu hydrauliky v závislosti od otáčok motora - znižuje spotrebu a náklady na prevádzku stroja. Model SWL2810 s užitočnou nosnosťou 725kg a výškou zdvihu po čap lopaty 3002 mm určite nájde široké využitie pre stavebné spoločnosti, farmárov i na skládky. Preplňovaný motor s priamym vstrekovaním Yanmar 4TNV84T s výkonom 40kW a hydraulika Rexroth zaručuje vysokú životnosť a spoľahlivosť stroja. Toto všetko dostanete za výbornú cenu s plnou zárukou a servisným zázemím našej spoločnosti.
Viac info na dotaz: Potrebujem viac informacii o stroji: UNC nakladac Sunward SWL2810 e-mailový dotazník   

UNC nakladač Sunward SWL3210

UNC nakladač Sunward SWL3210
Vyššia rada nakladača SUNWARD SWL 3210 doplňuje ponuku o kvalitný stroj s obdobným ovládaním ako menší model so systémom LUDV. Motor KUBOTA V3300 a hydraulika Rexroth je ideálne zladená na potrebu vyššieho výkonu tlačnej sily a taktiež zdvihu ťažších bremien. Užitočná nosnosť 950kg a výška vyloženia po čap lopaty 3123mm umožňujú široké využitie stroja a pohodlné ovládanie s komfortne vybavenou kabínou zaručuje vysoký štandard pre obsluhu stroja. Toto všetko dostanete za výbornú cenu s plnou zárukou a servisným zázemím našej spoločnosti.
Viac info na dotaz: Potrebujem viac informacii o stroji: UNC nakladac Sunward SWL3210 e-mailový dotazník   

Vynikajúcou kombináciou v stavebníctve je použitie UNC nakladača a minibagra. Nasadením oboch strojov nezávisle získavate široké možnosti využitia kombinácie lopaty a podkopového zariadenia (tzv. kombinácia rýpadlo – nakladač).

Žiadajte viac informácií telefonicky alebo prostredníctvom nášho dotazníka.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Kolektív pracovníkov MaS technik s.r.o.

Rajecká cesta 32, Žilina 010 01, tel/fax: +421-41-763 4804, e-mail: mastechnik@mastechnik.sk
česky - czech  anglicky - english