Stavebné stroje

Rok 2006 sa stal pre našu spoločnosť prelomovým a to v rámci orientácie, smerovania a rozšírenia ponuky produktov pre segment stavebného priemyslu. Získali sme nové obchodné zastúpenia renomovaných svetových výrobcov, takže v našej ponuke nájdete stavebné stroje a príslušenstvo značiek Sunward, HT, Sany, Lonking,...

UNC - univerzálne nakladače čelné HT & Sunwardkolesové kĺbové nakladače LONGGONGvibračný valec LONGGONG

Keďže máme bohaté skúsenosti s predchádzajúceho obdobia s UNC - univerzálnymi nakladačmi čelnými Bobcat, bolo našou snahou nájsť vhodný produkt pre slovenského zákazníka, ktorý spĺňa našu základnú filozofiu a to ponúknuť zákazníkovi kvalitný produkt za dobrú cenu s kvalitným a pružným popredajným servisom a starostlivosťou. Takéto stavebné stroje sú SSL - šmykom riadené nakladače značky HT ® a taktiež UNC nakladače SUNWARD.

minibagre a UNC nakladače Sunward

UNC nakladač a kompaktný minibager je vynikajúca kombinácia v stavebníctve, kde nasadením oboch stavebných strojov nezávisle získavate široké možnosti využitia kombinácie lopaty a podkopového zariadenia (tzv. kombinácia rýpadlo – nakladač). V tomto segmente Vám od roku 2007 ponúkame kvalitné minibagre a UNC nakladače značky SUNWARD s výbornými vlastnosťami a s dobrým pomerom nadobúdacej ceny k úžitkovej hodnote.


Použité druhy priemyselných naftových motorov Perkins, Yanmar, Kubota, pumpy, ventily a hydraulické komponenty svetových výrobcov záručujú, že stavebné stroje z našej ponuky vykazujú vysokú spoľahlivosť.

Ďalšími produktami z našej ponuky sú stavebné stroje Lonking a to kĺbový kolesový nakladač a vibračný valec z produkcie tejto firmy.

Rovnako ako pri manipulačnej technike poskytujeme kvalifikovaný servis aj pre stavebné stroje - nakladače BOBCAT, HT, SUNWARD spolu s dodávkou originálnych náhradnych dielov a príslušenstva.

Žiadajte viac informácií telefonicky alebo prostredníctvom nášho dotazníka.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Kolektív pracovníkov MaS technik s.r.o.

Rajecká cesta 32, Žilina 010 01, tel/fax: +421-41-763 4804, e-mail: mastechnik@mastechnik.sk
česky - czech  anglicky - english