Manipulačná technika HC forklift, Pramac

Od 1.6.2005 sme sa stali oficiálnym obchodným partnerom renomovanej spoločnosti HC forklift ®. Manipulačná technika tohoto svetového výrobcu sa veľmi dobre etablovala na slovenskom trhu. Naša spoločnosť zastrešuje komplexne zázemie značky HCforklift v rámci obchodných služieb, poradenstva a servisu pre Slovensko.

vysokozdvižné vozíky HC-forklift diesel vysokozdvižné vozíky HC-forklift LPG/benzín elektrické vysokozdvižné vozíky HC-forklift skladová manipulačná technika

HC forklift certifikáty kvality

Manipulačná technika spoločnosti ZHEJIANG HANGCHA ENGINEERING MACHINERY CO., LTD. je viac ako 30 rokov lídrom produkcie v Číne. Neustály rozvoj a zdokonaľonie moderných technológii vo výrobnom procese ako i v dizajne umožňuje produktom HC forklift ® poskytovať vysoký pracovný výkon počas celej prevádzkovej doby.

Pri výrobe produktov HC forklift sú využívané trendy menežovania organizácií, ktoré zahŕňajú požiadavky medzinárodne uznaných noriem: systému environmentálneho manažérstva ISO14001:1996 a systému manažérstva kvality ISO9001:2000.

Hlavným prínosom pre nášho zákazníka je použitie japonskej technológie TCM v prevodových mechanizmoch ako i hydraulike a originálnych motorov značiek NISSAN alebo ISUZU. Výborný pomer obstarávacej ceny ku úžitkovým vlastnostiam dáva predpoklad, že manipulačná technika HC-forklift bude pre slovenského zákazníka veľmi atraktívna.

Taktiež od roku 2004 sme autorizovaným servisným zástupcom na manipulačnú techniku renomovaného svetového výrobcu značky Hyster, čím sme opäť rozšírili portfólio ponúkaných služieb. Veríme, že tento krok je prínosom pre ďalšie rozšírenie sa našej zákazníckej základne.

servis HC forklift, Hyster, Clark, Cat, Yale, Desta, Bobcat, ...
Poskytujeme kvalifikovaný servis pre vysokozdvižné vozíky všetkých svetových výrobcov ako sú HC forklift, YALE, CLARK, HYSTER, DESTA, CAT ... spolu s dodávaním originálnych náhradných dielov a príslušenstva s krátkymi dodacími lehotami.

Žiadajte viac informácií telefonicky alebo prostredníctvom nášho dotazníka.
Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Kolektív pracovníkov MaS technik s.r.o.

Rajecká cesta 32, Žilina 010 01, tel/fax: +421-41-763 4804, e-mail: mastechnik@mastechnik.sk
česky - czech  anglicky - english